HAKKIMIZDA

2011 Yılında minik yüreklere ses olabilmek için çıktığımız kutlu yolda hedeflerimize bir bir ulaşmanın mutluluğu ile daha büyük heyecan ve özveri ile serüvenimize ara vermeden devam ediyoruz.

 
Ezberci ve standart düzenin aksine çocukluğunu, mutlu ve hayalleriyle şekillendirebilen, ileriye dönük planlar ve kararlar alabilen miniklerimizin, gelecekte kendilerini nerede görebileceklerini düşünmelerine yardım etmeyi önemsiyoruz. Kalbine dokunduğumuz her çocuk yarın biliyoruz ki dünya da çok büyük başarılara imza atacaktır. Sevgi Güneşi Anaokulu olarak bilim,sanat,yabancı dil eğitiminin yanı sıra temel eğitimlerde değerlerimizin önemini biliyoruz.

En Sevdikleriniz İçin En Sıcak Ortam.

Gayemiz : Vatan için çalışkan ve değerlerine bağlı nesiller yetiştirmektir.

Neler Yapıyoruz

Sevgi Güneşi Anaokulu, ilk olarak 2008 yılında açılmış olup İstanbul’un Bağcılar ilçesinde Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak eğitim ve öğretime devam etmektedir. Amacımız milli ve manevi değerlere bağlı sosyal, aktif, düşünebilen ve bunu ifade edebilen bireyler yetiştirmektir. Sevgi Güneşi Anaokulu, erken çocukluk dönemi olan okul öncesi dönemde uzman ve hiçbir özveriden kaçınmayan kadrosu ile çocuklarınızın sıcacık yuvasıdır.

 Montessori Eğitim Sistemi 
Manevi Değerler Eğitimi
English Kids Academy
Doğa ve Fen Eğitimi
Satranç ve Mangala Eğitimi