Anaokulu Eğitimi

İnsanların doğduğu ilk andan başlayarak ilköğretime başladığı sürece kadar aldığı eğitime okul öncesi eğitim denilmektedir. Ülkemizde de zorunlu hale getirilmeye çalışılan okul öncesi eğitim çocuklarımızın eğitiminde oldukça önemli rol oynamaktadır.

Yapılan bilimsel araştırmaların sonuçlarına göre zihinsel ve kişisel gelişimin yaklaşık olarak %70’i 6 yaşa kadar olan zaman içerisinde tamamlanmaktadır. Akademik başarı oranları da yine okul öncesi eğitim alan çocuklarda daha yüksektir.

Anaokulu eğitimleri okul öncesi eğitim içerisinde çok önem taşımaktadır. Anaokulu seçerken çocuğunuza vereceği eğitimleri ve diğer okullardan farkını çok detaylı değerlendirmelisiniz. Anaokulu sadece çalışan annelerin değil şimdilerde tüm annelerin çocuklarının başarısı için ilk adım olarak gördükleri alanlardan olmaktadır.

Yaşadığınız İlde Okul Seçimi

İstanbul’da çocuklarını anaokulu ile tanıştırmak isteyen veliler bazen kararsızlıklar yaşayabilmektedir. Çocuklarınızın ileriki hayatlarında başarılı bireyler olabilmeleri için okul, öğretmen ve aile birliği çok önemlidir. Bu nedenle Bağcılar Anaokulu size sunduğu farklı eğitim anlayışı ile hizmeti ile ilk tercihiniz olabilir. Çocuklarınızı güvenle emanet edebileceğiniz anaokulu öğretmeni ile devamlı durum değerlendirmesi yapma imkânınız bulunmaktadır. Çocuğunuzun gelişimi, yeni öğrenimleri ve farklı yetenekleri öğretmeninin yakın gözleminde olacaktır. Bağcılar Anaokulu çocuklarınızın özel yetenekleri doğrultusunda özel eğitim seçeneğini size sunmaktadır. Müziğe, dil öğrenmeye, resme vb alanlarda bir ışık görülmüş ise anaokulu öğretmeni bu alanda çocuğunuza özel eğitim vererek bu yeteneğinin gelişimini sağlamaktadır.

Yaşadığınız ilde anaokulu seçiminizi yaparken okulun size sundukları ve sunamadıklarını kıyaslamanızı önermekteyiz. Sadece evden uzaklaşsın mantığı ile eğitim vermeyen mutlak başarı sağlamak için eğitimler veren okullar tercih etmelisiniz.

Bağcılar Anaokulu İle Eğitimde Farkı Yaşayın

Çocuğunuzun Bağcılar Anaokulu kalitesinde eğitim almasına karar verdiğiniz zaman daha ilk an itibariyle farkı gözlemleyebileceksiniz. Geniş sınıflarımız, yemek salonumuz, oyun alanlarımız, müzik odalarımız, resim atölyemiz gibi çok geniş alanlarımızın olduğunu fark edeceksiniz. Sabah veya öğlen saatlerinde kurumumuza gelen çocuğunuz siz geldiğinizde gitmek istemez ise hiç şaşırmayınız. Kalabalık olmayan sınıflarda anaokulu öğretmeni tüm çocuklar ile tek tek ilgilenmektedir. Okulumuz için uzak semtlerden servis imkânı da bulunmaktadır. Çocuklarınızı gözünüz arkada kalmadan emanet edebileceğiniz bir kurumuz.  Çocuklarınıza kusursuz bir eğitim alması konusunda da farkımızı çocuğunuz okulumuza başladıktan sonra yakından görebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir